Streszczenie książki 

„Od inspiracji do aranżacji. 

Czyli jak pięknie mieszkać." 

Dzięki temu poradnikowi znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania i przygotujesz się do remontu swojego wymarzonego domu. Dowiesz się również:

  • Jak dobierać kolory i styl do wnętrza? 
  • Jak policzyć koszty aranżacji wnętrz?
  • Jak stworzyć dobry projekt?
  • Jak samodzielnie zaplanować układ funkcjonalny mieszkania? 
  • Na czym polega dobry plan działania i jak go stworzyć? 
  • Gdzie zamawiać produkty do wnętrz? 

 

Opinie o książce 

,,Pani Agnieszko, całość jest naprawdę solidną porcją wiedzy. Sam obecnie przymierzam się powoli do zakupu mieszkania i choć nie wiem, czy od razu będę mógł sobie pozwolić na remont, to właśnie rady okołoremontowe (praktyczne porady w kwestii podpisywania umowy i rozliczania się z ekipą remontową) bardzo przypadły mi do gustu.

Oprócz tego świetnie było poznać wpływ kolorów na nasze samopoczucie i dowiedzieć się, co z czym łączyć, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Rady funkcjonalne, np. propozycje ustawienia sprzętów w kuchni i łazience, również są nieocenione."

Andrzej Zyszczak

 

Ta książka otwiera oczy 

,,Od siebie chciałabym dodać, że jako osoba właśnie budująca i urządzająca dom znalazłam wiele cennych rad w Pani książce – a przede wszystkim mnóstwo inspiracji.  Projekty są obłędne! Ta książka otwiera oczy na wiele spraw: od praktycznych kwestii związanych z remontem (ekipa, pieniądze), po sprawy przyjemniejsze (wybór kolorów, dodatków), kończąc na postrzeganiu pracy projektanta wnętrz i samej usługi projektowania (mnie się wydawało, że to rozwiązanie wyłącznie dla ludzi z grubym portfelem i że ładnie urządzone wnętrze zawsze musi kosztować krocie). Plusem są też zdjęcia – kupujemy oczami. Wartościowa rzecz – na pewno będę do niej wracać, bo przede mną jeszcze wiele wyborów. Zazdroszczę Pani talentu. "

Joanna Fiuk

Copyright © 2014.Studio Projektowe Atoato. All Rights Reserved.

Polityka Prywatności 

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.